Chocolate Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za najstnike.
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Zgodovina foruma

Go down 
AvtorSporočilo
rawrthing
Administrator
Administrator
rawrthing


Female Število prispevkov : 425
Join date : 07/01/2011
Age : 29
Kraj : paris.

Zgodovina foruma Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zgodovina foruma   Zgodovina foruma I_icon_minitimeSob Jun 04, 2011 6:54 pm

ZGODOVINA FORUMA
Kako se je vse začelo?To je cela zgodba foruma Chocolate Smile.
Vse se je začelo,ko sem si zaželela novega foruma,ki bi bil o vsem,ne samo o določenih osebah,kot sem jih imela do zdaj,saj sem spoznala,da veliko ljudi ni fan te osebe.Zato sem se odločila,da bom naredila nov forum,ki bi bil unikaten,z veliko funkcijami in vsem.In nastal je Teen University,ki sem ga imela s svojo prijateljico Lauro,a ona je nad njim obupala.Prve mesece je bil uspešen,dobil je dosti članov in veliko prispevkov.Točke so se nam višale po 600 naprej.Sreča je kar kipela od mene in ne bi si zaželela bolj uspešnejšega foruma.No,če povem po resnici - imel je le 10 aktivnih članov od 20. (: Kakor sem govorila,bil je uspešen in kar obiskan.Ampak nenadoma sem se nekako oddaljila od foruma in nisem ga več obiskovala.Ker seveda foruma nisem več obiskovala,so zanj tudi člani izgubili zanimanje in tako se je prenehala vsa aktivnost.Predvidevam,da ni bil obiskan skoraj pol leta.In vse tiste točke so se počasi nižale ... in nižale ... in nižale,dokler niso dokončno prišle do števila 0.In po zelo dolgem času sem se vrnila na forum - še zdaj ne vem,razloga zakaj - in pogledala,kaj je novega.Šok je šele sledil,koliko je bilo kopiranega s foruma,ko je propadel.Zdaj ima večina forumov te ''Awards''.Awards so bila naša unikatna ideja in nimate pravice,da bi jih kradli!Ampak O.K,dobro vem,kaj bodo rekli,če bi se prepirala z tistimi fejkerji; ''to je bila naša ideja,vi ste jo ukradli'' ali ''mi smo to idejo dobil že dost prej kot vi'' ali celo ''mi mamo to veliko več časa kot vi in to je bila naša ideja in če že kdo fejka,ste to vi'',zato se s tem ne nameravam ubadati,ampak jim bomo kar pustili veselje,dobro vedo,od koga je bila to originalna ideja.No,gremo naprej ... Drugi šok so bile seveda točke.ki so kot sem povedala,bile čisto na nuli.Zato sem ga hotela spet spraviti v red.Naredila sem novo grafiko in ustvarila novo ime za forum,ki pa je zdaj Chocolate Smile.Vse teme sem premaknila v koš,začela ustvarjati seveda nove teme in ne boste verjeli,ampak izbrisala sem celo vse člane,ki foruma niso obiskali en dan prej oziroma včeraj,haha.Seveda zdaj odpiram nove teme in oglašujem kolikor se da.Zdaj je Chocolate Smile precej bolj uspešen forum kot je bil prej in upamo,da bo deloval še naprej - ker imamo zdaj vas,dragi člani.Hvala vsem,da se trudite za forum. <3


Hvala vsem,ki ste si to upali prebrati do konca. <3
Nazaj na vrh Go down
https://chocolate-smile.forumsl.net
 
Zgodovina foruma
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Stili foruma

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Chocolate Smile :: CHOCOLATE SMILE :: Welcome-
Pojdi na: